Narzędzia do automatyzacji testów

RevDeBug zmniejsza koszty rozwoju i utrzymania systemów informatycznych

W dzisiejszych czasach niezawodność rozwiązań informatycznych i ich wysoka dostępność stały się szczególnie istotne.

RevDeBug to platforma, która zwiększa dostępność systemów informatycznych i przyspiesza dostarczanie nowych rozwiązań na rynek. Osiągamy to, znacznie skracając proces lokalizowania i naprawiania błędów oprogramowania w środowiskach testowych i produkcyjnych uruchamianych w infrastrukturze przedsiębiorstwa lub chmurowej.

Nasze opatentowane rozwiązanie (US patent no. 10,621,068) działa podobnie do „czarnej skrzynki” w samolocie, rejestrując wykonanie kodu programu przed wystąpieniem błędu. Odtworzenie takiego nagrania umożliwia pełną analizę sytuacji powodujących awarię.

Dzisiaj proces naprawy błędów wygląda tak, że zgadujemy potencjalną przyczynę problemu, próbujemy odtworzyć sytuację awaryjną i powtarzamy cały proces, dopóki nie potwierdzimy tezy. Zajmuje on od 50% do nawet 75% czasu pracy programistów. RevDeBug zmienia ten nieefektywny proces na dwa proste kroki — nagrywanie i odtwarzanie, co skraca go o połowę i bezpośrednio prowadzi do znaczacych oszczędności.

Z naszego rozwiązania korzysta ponad 6 000 programistów na całym świecie. Klientami RevDeBug są między innymi: Rossmann, T Komp, Redgate, BSB, DXC Technology.

Pomagamy CTO, CIO i dyrektorom IT w:

  • Zwiększeniu dostępności i niezawodności systemów informatycznych;

  • Natychmiastowej identyfikacji przyczyn awarii i znalezieniu „najsłabszego ogniwa” dla współpracujących systemów;

  • Zwiększeniu produktywności zespołów programistycznych, skróceniu czasu testowania rozwiązań dzięki łatwiejszej komunikacji i wsparciu zdalnej pracy;

  • Przyspieszeniu czasu wprowadzania na rynek nowych rozwiązań IT;

  • Mitygacji ryzyk (przekroczenie budżetów, przekroczenie terminów, kary umowne, ryzyka regulacyjne).

 

Razem z RevDeBug możesz

Kontrolować stan aplikacji
Kontrolować ocenę wydajności profilu
Wykrywanie przyczyn błędów